Zobacz podgałęzie

Miasto i Gmina Mordy rozpoczęła przygotowania do stworzenia strategicznego dokumentu dla rozwoju gospodarki energetycznej pod nazwą Plan Gospodarki Niskoemisyjnej. Ma on na celu wskazanie możliwości zrównoważonego rozwoju poprzez realizację inwestycji efektywnych energetycznie, a zarazem wysoce ekologicznych. Jego zapisy dotyczą infrastruktury publicznej, przedsiębiorstw działających na terenie miasta, a także jego mieszkańców.

Dobrze opracowany Plan Gospodarki Niskoemisyjnej pozwoli podnieść szanse Miasta i Gminy Mordy, oraz podmiotów działających na jej terenie na uzyskanie dofinansowania ze środków krajowych i europejskich, w tym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Aby jak najlepiej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby naszej Gminy w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków przekazujemy Państwu krótką ankietę w formie elektronicznej z prośbą o jej wypełnienie i przekazanie, niezależnie od chęci uczestnictwa w przyszłych potencjalnych Programach wdrażanych przez Gminę. Wypełnienie ankiety nie jest żadnym zobowiązaniem z Państwa strony, stanowi natomiast ważną informację, niezbędną do prawidłowego przygotowania przedmiotowego dokumentu.

·         Ankieta dla budynków jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych
http://plan_mordy_mieszkancy.ankietaplus.pl/

·         Ankieta dla przedsiębiorców

http://plan_mordy_przedsiebiorcy.ankietaplus.pl/

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z UMiG Mordy (e-mail: inwestycje@mordy.pl, tel. 25 6415-402 w. 51) lub z firmą odpowiedzialną za przygotowanie dokumentu (e-mail: datagis@datagis.pl, tel. 78 34 01 417).

Przygotowana ankieta ma formę elektroniczną, ale można ją także wydrukować i dostarczyć do Urzędu Miasta i Gminy lub złożyć na ręce Sołtysów.

Dziękujemy Państwu za pomoc w opracowaniu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

 

                                                                                                               BURMISTRZ

                                                                                                             /-/ Jan Ługowski

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Tadeusz Narojek
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-08-04 11:07:51
  • Informacja zaktualizowana przez: Tadeusz Narojek
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-08-04 11:10:24
  • Liczba odsłon: 1083
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2000557]

przewiń do góry