Postanowienie o odstąpieniu od przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie obory wolnostojącej dla bydła mlecznego na działce 24/1 w m. Pieńki (zobacz)

Obwieszczenie o wydanych decyzjach o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: rozbudowie fermy drobiu do prowadzenia chowu kurcząt w m. Wielgorz (zobacz)

Obwieszczenie o wydanych decyzjach o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie obory wolnostojącej dla bydła mlecznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Pieńki (zobacz)

Obwieszczenie  o wydanych decyzjach o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie budynku inwentarskiego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działkach 1261/1 i 1260/2 położonych w m. Kolonia Mordy (zobacz)

Obwieszczenie o wydanych decyzjach o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie budynku inwentarskiego - kurnika wraz z infrastrukturą towarzyszącą na działce nr 583/4 położonej w m. Krzymosze gm. Mordy (zobacz)

Zawiadomienie o wydaniu opinii o braku konieczności przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowości Wólka Soseńska gm. Mordy (zobacz)

Zawiadomienie o odstąpieniu od przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na: przebudowie drogi lokalnej Wólka Soseńska, gmina Mordy (zobacz)

Obwieszczenie o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: przebudowie drogi lokalnej w miejscowości Wólka Soseńska gmina Mordy. (zobacz)

Obwieszczenie  o wydanych decyzjach o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie budynku odchowalni indyków wraz z niezbędną infrastrukturą planowaną na działce o nr. ew. 1023/4 , położonej w miejscowości Kolonia Mordy , gmina Mordy  (zobacz)

Zawiadomienie o odstąpieniu od przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowościach Wyczółki, gmina Mordy i  Pruszyn, gmina Siedlce z przepompownią w miejscowości Wyczółki (zobacz)


Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Tadeusz Narojek
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-01-16 14:41:23
  • Informacja zaktualizowana przez: Marek Izdebski
  • Data ostatniej aktualizacji: 2016-01-14 07:46:42
  • Liczba odsłon: 2036
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2493929]

przewiń do góry