Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na: Budowie kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowościach Wyczółki gm. Mordy i Pruszyn gm. Siedlce z przepompownią ścieków w miejscowości Wyczółki.


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na:  "Budowie budynku inwentarskiego-kurnika wraz z infrastrukturą towarzyszącą" planowaną na działkach o nr ew. 584/2 i 584/4 w m. Krzymosze, gmina Mordy.


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowości Wólka Soseńska.


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowościaach Wielgorz, Klimont i Mordy


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowościach Wielgorz i Radzików Stopki


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o  środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie:" Budynku inwentarskiego obory ....... na działce nr geod.24/1 położonej w miejscowości Pieńki, gmina Mordy". 


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania.

Postanowienie o odstąpieniu od przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku inwentarskiego – obory w miejscowości Pieńki. ( zobacz)

 

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Mordy o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie obory w miejscowości Pieńki ( zobacz)

 

Zawiadomienie o odstąpieniu od przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowościach: Wielgorz, Klimonty, Mordy.( zobacz)

 

Zawiadomienie o postanowieniu odstąpieniu od przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowościach: Wielgorz, Klimonty, Mordy. (zobacz)


Zawiadomienie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie budynku odchowalni indyków w miejscowości Kolonia Mordy. (zobacz)  

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Mordy o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w Wielgorzu, Klimontach, Mordach (zobacz)

Obwieszczenie Burmistrza Miasta i Gminy Mordy o wydaniu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na przebudowie drogi lokalnej w miejscowościach Wielgorz i Radzików Stopki (zobacz)Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Irena Domańska
  • Data udostępnienia w BIP: 2015-04-14 00:00:00
  • Informacja zaktualizowana przez: Marek Izdebski
  • Data ostatniej aktualizacji: 2015-12-09 10:03:19
  • Liczba odsłon: 1843
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 2494106]

przewiń do góry