WYKAZ  OSÓB

KTÓRYM UMORZONO ZALEGŁOŚCI

 W ŁĄCZNYM ZOBOWIĄZANIU PIENIĘŻNYM

I PODATKU OD NIERUCHOMOŚCI 

w 2005 r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Ewa i Andrzej Wysokińscy

2.

Eugeniusz Ilczuk

3.

Leszek Raczyński

4.

Marek Mikołajczuk

5.

Helena Malinowska

6.

Elżbieta i Wiesław Trochimiak

7.

Grzegorz Trębicki

8

Krystyna Wyczółkowska

9.

Władysław Kondraciuk

10.

Krzysztof Wyczółkowski

11.

Zbigniew Zdanowski

12.

Helena Osińska

13.

Andrzej Piekarski

14.

Mieczysław Lewandowski

15.

Jarosław Soszyński

16.

Dariusz Żochowski

17.

Elżbieta Biernacka

18.

Tomasz Kobak

19.

Waldemar Burczak

20.

Krzysztof Chaciński

21.

Andrzej Krzewniak

22.

Ryszard Orzyłowski

23.

Alfred Radzikowski

24.

Leszek Wyczółkowski

25.

Maria Orzyłowska

26.

Andrzej Wysokiński

27.

Marianna Lewandowska

28.

Wincentyna Kalicka

29.

Eugeniusz Ilczuk

30.

Iwona Gorzała

31.

Mirosław Mikołajczuk

32.

Sylwester Kokieć

33.

Janusz Hardej

34.

Anna Suprun

35.

Tadeusz Cyprjaniuk

36.

Małgorzata Furmaniak

37.

Kazimiera Kowalczyk

 

  

WYKAZ OSÓB i FIRM

KTÓRYM ODROCZONO TERMIN PŁATNOŚCI

PODATKU w 2005 r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Chaciński Piotr

2.

Kobak Tomasz

3.

Orzyłowski Krzysztof

4.

Chromiński Wojciech

5.

Marczuk Antoni

6.

Romaniak Piotr

7.

Chaciński Przemysław

8.

Chodowiec Helena

9.

Spółdzielnia Usług i Produkcji Rolniczej

 

 

 

WYKAZ PODATYNIKÓW

KTÓRYM ZASTOSOWANO ULGI W PODATKU ROLNYM

Z TYTUŁY  MODERNIZACJI BUDYNKÓW INWENTARSKICH

w 2005 r.

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Pogorzelski Andrzej

2.

Kołtuniak Jerzy

3.

Dmowski Gustaw

4.

Prokopiak Jacek

5.

Świderski Andrzej

6.

Michalak Marian

7.

Miszczuk Jarosław

8.

Lewczuk Grażyna

9.

Wielgórski Bogusław

10.

Czmych Jerzy

11.

Biernacki Zygmunt

12.

Borkowski Jarosław

13.

Zdanowski Zbigniew

14.

Bolesta Bożena i Dariusz

15.

Izdebski Andrzej

 

 

WYKAZ PODATNIKÓW

 KTÓRYM ZASTOSOWANO ULGI

Z TYTUŁU ODBYWANIA ZASADNICZEJ SŁUŻBY  WOJSKOWEJ

w 2005 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Szymanowicz Krzysztof

2.

Domańska Irena

3.

Ogrodniczek Piotr

 

 

 

 

WYKAZ PODATNIKÓW

KTÓRYM ZASTOSOWANO ULGI

Z TYTUŁU NABYCIA GRUNTÓW

w 2005 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

1.

Radzikowska Elżbieta i Tadeusz

2.

Tyszkiewicz Witold

3.

Kamiński Waldemar

4.

Trochimiuk Andrzej

5.

Gozdek Grzegorz

6.

Bujnowski Krzysztof

7.

Ilczuk Zbigniew i Hanna

8.

Czarnocki Andrzej

9.

Sacharczuk Teresa i Adolf

10.

Kicko Krzysztof

11.

Bojar Ewa i Andrzej

12.

Kobyliński Sławomir

13.

Madej Michał

14.

Szaniawski Marek

15.

Ciołek Waldemar

16.

Cyprjaniuk Piotr

17.

Skolimowski Krzysztof

18.

Kołtuniak Jerzy

19.

Daniluk Wojciech

20.

Chaciński Wojciech

21.

Niedziela Mariola i Tomasz

22.

Wyczółkowski Krzysztof

23.

Wysokiński Ryszard

24.

Filip Dariusz

25.

Kozak Marcin

26.

Bujnowski Krzysztof

27.

Piotrowski Grzegorz

28.

Konasiuk Mieczysław

29.

Żochowski Wiesław

30.

Tchórzewski Jan

31.

Bolesta Zbigniew

32.

Marczuk Stanisław

33.

Ługowski Tadeusz

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Tadeusz Narojek
  • Data udostępnienia w BIP: 2006-05-29 11:04:30
  • Informacja zaktualizowana przez: Tadeusz Narojek
  • Data ostatniej aktualizacji: 2006-05-29 11:04:30
  • Liczba odsłon: 806
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 1831992]

przewiń do góry